Cariere

Alătură-te echipei Clinicii Dentare Victoria! Descoperă oportunități de carieră în toată rețeaua noastră și contribuie la crearea unor zâmbete sănătoase și fericite într-un mediu profesionist și inovator.

Poziții disponibile: Medic Stomatolog Slatina

Clinica Dentară Victoria caută să își extindă echipa cu un Medic Stomatolog Generalist pasionat și dedicat, în orașul Slatina. Dacă ești în căutarea unui mediu de lucru profesionist și vrei să te alături unei echipe dinamice, te invităm să aplici la noi!

Suntem o clinică ce oferă toate serviciile stomatologice într-o singură locație și dispunem de cele mai noi echipamente medicale pentru a oferi pacienților servicii dentare integrate și de excelență.

Responsabilități:

  • Efectuarea de consultații și tratamente stomatologice generale;
  • Asigurarea unei îngrijiri de calitate pentru pacienți;
  • Colaborarea cu restul echipei pentru o gestionare eficientă a cazurilor clinice;
  • Menținerea unui standard înalt de igienă și a protocolului clinic.

Cerințe:

  • Absolvent(ă) de studii superioare în Medicină Dentară;
  • Experiență de lucru ca medic stomatolog generalist este un plus;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Înregistrare la Colegiul Medicilor Dentiști din România.

Oferim:

  • Un mediu de lucru modern și echipat cu tehnologie de ultimă generație;
  • O echipă prietenoasă și suportivă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și educațională;
  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.

Dacă îți dorești să avansezi profesional, să-ți construiești un viitor stabil și să faci parte dintr-o echipă ce pune accent pe calitate profesională și umană, te rugăm să aplici trimițând CV-ul tău la adresa de email cariere@clinicavictoria.ro.

Pentru întrebări sau alte informații, te rugăm să apelezi numărul de telefon 0722 779 177.

Termen limită pentru aplicare: 28 Februarie 2024

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!